Chraňte lak karoserie automobilu pomocí ochranné fólie z Wrapstyle Praha

Lak automobilu při každodenních jízdách musí vydržet opravdu hodně. Povětrnostní vlivy, kamínky, solení silnic, chemikálie, neopatrní lidé na parkovištích a mnoho dalšího. Když tedy auto chceme využívat bez zbytečného stresu z poškození, je nutné jeho povrch nějakým způsobem chránit. 

Možná, že již důkladně voskujete a leštíte, ale třeba také postupně zjišťujete, že to zkrátka není ono a že vosk si s intenzivnějším poškozením zkrátka neporadí a je pak třeba nasadit těžší kalibr. 

Řešením může být právě ochranná fólie na auto, o které možná dnes čtete poprvé. Rozhodně si však zaslouží vaši pozornost.

Jedinečná technologie

Fólie, o které hovoříme, je téměř neviditelná, je vyrobená z polyurethanu a nabízí zcela unikátní a dlouhotrvající vlastnosti. Je velmi odolná, má dlouhou životnost a ušetří vám mnohé starosti. Již žádné strachování se o to, kde a jak zaparkovat anebo o to, že zase vyjedete na nasolenou silnici nebo se setkáte s větším množstvím odlétávajícího štěrku. 

Jedná se o velmi tenký materiál, který vás nebude nijak omezovat a nezmění v žádném případě vzhled automobilu k horšímu a zároveň neovlivní barvu. Váš vůz vám zůstane stejný, jakým byl, pouze s tím rozdílem, že nyní je perfektně chráněn.

Fólie má hned několik užitečných vlastností. Jednak chrání automobil před chemickým nebo mechanickým poškozením, před škrábanci i korozí. 

Zároveň umí odpuzovat vodu a v případě škrábance či drobné dírky na fólii se sama zacelí. Ano, čtete správně – drobné poškození se samo zacelí a tento efekt můžete posílit aplikací teplého vzduchu na místo porušení. 

Z estetického hlediska dodá autu lesk, který je ještě výraznější než lesk laku samotného – i v případě, že je zcela nový. Jinak vzhled žádným způsobem nedeformuje a nebude vás omezovat ani v používání auta. A nemějte strach, na automobilu vám nezůstane navždy a nebude po sejmutí poznat, že tam kdy byla. Při správném technologickém postupu tedy nemá na svědomí žádné trvalé změny na laku.

Wrapstyle Praha nabízí autofóliecelopolepy aut, reklamní polepy vozidel, úpravy interiéru na zakázku a individuální styling vozu na přání zákazníka. 

Profesionální aplikace

Když se rozhodnete pro využití ochranné fólie na auto anebo alespoň ohledně zjištění detailnějších informací o této metodě ochrany laku, dávejte si dobrý pozor na to, kam se rozhodnete zajít. Předem si zjistěte všechny dostupné informace a prostudujte si i reference a recenze. 

A pokud chcete někoho, kdo má mnohaleté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků po celém světě, nemusíte již dále hledat. 

Společnost Wrapstyle Praha vám kromě jiných služeb přispěchá na pomoc se špičkovou ochrannou fólií OpticShield, která splňuje vše, co jsme uvedli výše a která již ulevila nervům nejednoho motoristy. Zeptejte se přímo odborníků z Wrapstyle Praha a dostanete konzultaci plnou užitečných informací i bezchybnou službu samotnou.

Provozovnu a showroom Wrapstyle Praha najdete v OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8, Praha 1 

Tel.  +420 605 345 678

Otevřeno:

Po – Pá  8.00 – 18.00 

So – Ne po dohodě