Káva Lavazza Tierra, zrnková, 1000g – RECENZE

Vychutnejte si jedinečnou chuť a vůni kávy Lavazza Tierra, zrnkového pokladu přírody. Tato lahodná směs je vytvořena s láskou k životnímu prostředí i skvělé chuti. Každý doušek Vás přenese do světa exotických plání, kde se pěstují ty nejkvalitnější kávové bobule. S každým šálkem této vybrané italské speciality podporujete udržitelnost a spravedlivý obchod, protože Lavazza Tierra je certifikovanou bio-kávou Fairtrade. Ponořte se do dokonalosti chuti s tímto balením 1000g čerstvé pražených zrn!

Popis a vlastnosti

Káva Lavazza Tierra je excelentní a výrazná 100% Arabica s dokonalým aroma a nižším obsahem kofeinu. Tato káva pochází z programu Lavazza Tierra, který čerpá ze zkušeností pěstitelů excelentního druhu kávy Arabica. Zrna jsou pražena vzduchem, což zajišťuje perfektně stejnoměrné propražení bez jakéhokoliv poškození. Díky plně automatickému balícímu systému Lavazza je zachována vysoká kvalita a čerstvost kávy. Systém přepravuje zrna od místa pražení do místa balení během pouhých 10 sekund.

Značka Lavazza má bohatou historii trvající již více než 100 let a patří do italské kávové kultury. Společnost je stále rodinnou firmou vlastněnou a spravovanou rodinou Lavazza. Historie této známé značky začala v roce 1894, kdy Luigi Lavazza zakoupil malý koloniál v Turíně a otevřel svůj první obchod se smíšeným sortimentem. O rok později byla založena i pražírna, která se stala klíčovým bodem rozvoje společnosti. Luigi Lavazza se stal průkopníkem v oblasti kávy a získal autorská práva na celý proces výroby kávy.

Dnes je Lavazza předním hráčem na italském trhu s kávou, který si drží téměř 45% podíl. Navíc tvoří 75% spotřeby kávy v domácnostech. Společnost používá své dlouholeté odborné znalosti ke selekci nejkvalitnějších zrn z více než 25 zemí produkujících kávu po celém světě. Kromě Střední a Jižní Ameriky jsou to také Afrika a Asie. Důraz je kladen na zachování vysoce kvalitních surovin pro dosažení dokonalých chutí a aromat ve finálním produktu – lahodné italské kávě Lavazza Tierra.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu „káva Lavazza Tierra, zrnková, 1000g“. Někteří zákazníci jsou s touto kávou velmi spokojeni a chválí její vynikající chuť a aroma. Oceňují také její přirozenost a ekologický charakter. Další zákazníci však vyjadřují negativní názory na tuto kávu. Stěžují si na nedostatečnou intenzitu chuti nebo na to, že jim připadá přespříliš hořká. Celkově lze říct, že recenze jsou smíšené a každý jedinec má svůj subjektivní názor na tento produkt.

Závěr

Káva Lavazza Tierra, zrnková, 1000g je skvělou volbou pro všechny milovníky kvalitního a lahodného šálku kávy. Její jedinečná chuť a aroma pochází z vybraných zrn arabiky pěstované na plantážích s ohledem na udržitelnost a spravedlivý obchod. S touto kávou si můžete být jisti, že podporujete nejen své smysly, ale i lepší budoucnost pro farmáře a životní prostředí. Užijte si každý doušek této vynikající kávy!